Що таке Jira, та як із нею працювати звичайному розробнику

10.12.2015

Організація роботи команд загалом, як і роботи кожного її учасника, - важливий процес. Адже як можна якісно спланувати роботу проекту без розуміння процесів, які в ньому відбуваються, та можливості якісно менеджити їх?

Саме в таких випадках на допомогу приходить Jira. І хоча першопочаткове її завдання – баг-трекінг, цю систему нерідко використовують для менеджменту проектів різних масштабів та спрямувань. Відтак, необхідність у спеціалістах, які вміють працювати із Jira росте прямопропорційно до швидкості розвитку проектів в Інтелліас. Власне, для того, аби поглибити знання наших колег у цій сфері, ми й організували третій tech-talk, присвячений роботі із Jira.

Нам вдалось зрозуміти як загальні основи для роботи із системою, так і заглибитись у нюанси роботи на прикладі конкретних проектів. Це допомогло розібратись із такими тонкощами роботи системи, як, наприклад, інтеграція з Crucible і TestRail. Наш колега також поділився безцінними лайфками, які допоможуть у щоденній роботі із системою.