Конференція Map Solutions. New Generation.

20.06.2015 Український Католицький Університет, вул. Хуторівка, 35

Компанія Інтелліас виступила організатором унікальної для Львова події – конференції Map Solutions. New Generation. Вона зібрала близько 150 учасників та доповідачів з Німеччини, США та України, які є експертами в цій галузі. На цій конференції учасники та доповідачі отримали можливість обговорити новітні тренди та технології побудови мап, а також поділитись досвідом їх використання в повсякденному житті.

До івенту долучились як українські експерти, так і колеги з-за кордону. Володимир Жуков, Head of HD Map Development у компанії HERE, доповідав на тему «HERE HD LIVE MAP AS A KEY ENABLER OF HIGHLY AUTOMATED DRIVING». Володимир розповів про те, як працює світовий гігант розробки карт, та як це впливає на індустрію загалом.

Не менш захоплюючою була розповідь Алекса Гонопольського, який працює Senior Software Engineer в HERE. У своїй доповіді «IMPROVING ESTIMATED TIME OF ARRIVAL IN TRANSPORT NETWORKS THROUGH PROBE DATA» він поділився результатами дослідницької діяльності в контексті роботи над мапами HERE. Алекс детально описав процес роботи над розробкою та нюанси, з якими доведеться зіштовхнутись, працюючи з такими об’ємами даних.

На конференції ми підняли також важливе питання рендерингу карт. Своїм досвідом у цьому питанні ділився Володимир Ульянов, який займає позицію Senior C++ developer у компанії Інтелліас.

Також, на конференцію завітав R&D Director компанії НЕRE Андрій Шнир. У своїй презентації він розповів окреслив процес компіляції, який використовується для перетворення raw GIS DATA в THE COMPUTABLE MAP, які HERE використовують для різних навігаційних систем.

Серед інших доповідачів були експерти, які уже не перший рік займаються розробкою карт - Роман Тимошук (Java Developer, Intellias), Костянтин Сініцин (Senior Software Engineer, HERE), Олександр Єфремов (Senior C++ Developer, Intellias), Андрій Вдовичин (Project Manager, Intellias)

У нашій компанії у межах проекту ми активно займаємось розробкою сучасних та високотехнологічних мап. Дізнайся більше тут.