Map Solutions 2016: про розробку карт і не тільки

04.06.2016 Київ, вул. Мечнікова

Цьогорічне 4 червня українські розробники карт запам’ятають щонайменше на рік. Адже саме через такий період часу відбудеться конференція, яка зможе стати кращою та цікавішою, аніж Map Solutions 2016. І це, очевидно, буде Map Solutions 2017. А вся справа в тому, що Map Solutions – унікальний в масштабах України івент, присвячений винятково розробці діджитал-карт, геолокаційних та навігаційних сервісів.

Організована компанією Intellias, конференція зібрала понад 120 спеціалістів галузі в бізнес-центрі «Парус», що розташований у центрі Києва. Усі вони прийшли послухати спікерів, які приїхали на конференцію з Нідерландів, Росії, Німеччини, Іспанії. Вони представляли провідні компанії – HERE, Yandex, CartoDB, OsmAnd, Mapbox, maps.me, Familyinsafe, Qrok, GisFile. Маючи за спиною насичений досвід розробки карт, вони охоче поділились знаннями з колегами.

Окрім того, чудовою тематичною атракцією стала mapping car, яку надала компанія HERE Ukraine. Таким чином, усі гості заходу отримали можливість побачити, як працює легендарний автомобіль, що створює карти, користувачами яких є мільйони людей у світі.

Хочемо зазначити, що організація Map Solutions уже стала для компанії Intellias хорошою традицією – минулого року ми організували першу таку подію у Львові. Уже наступного року ми маємо наміри підготувати ще масштабніший івент, який не зможе оминути увагою жоден розробник, чия сфера компетенцій або інтересів пов’язана із розробкою карт.