Intellias запускає Менторську програму для Junior-спеціалістів

30.06.2020 Україна

Серед ІТ компаній ми добре відомі високим рівнем сеньйорності наших спеціалістів. 60% команди #Intellias – це інженери рівня Strong Middle і вище. Втім, ми дуже хочемо відкривати нові можливості інженерам-початківцям, тому запускаємо Менторську програму для Junior-спеціалістів. 

Ми не залишимо тебе наодинці з технічними завданнями. Поряд буде персональний ментор, який допомагатиме опановувати нові навики. Також на учасників чекають насичені дискусії, мозкові штурми, розбір кейсів та багато іншого. 

І найголовніше – ті, хто успішно закінчить 3-місячну менторську програму, офіційно приєднаються до команди Intellias.

UPD

Всього за кілька днів після оголошення про запуск програми ми отримали дуже багато резюме від охочих стати її учасниками. Наразі ми призупиняємо набір на програму та опрацьовуємо наявних кандидатів. 

Про компанію

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми надаємо повний комплекс послуг розробки програмних продуктів, з розробницькими офісами у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та представництвами у Берліні і Кракові.
Компанія спеціалізується на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології.