Intellias – єдина українська ІТ компанія серед найдинамічніших компаній України

23.03.2021 Україна

Intellias увійшов до рейтингу Топ-100 найдинамічніших компаній України за версією журналу NV.ua – одного з найбільш авторитетних українських ЗМІ. 

Для формування рейтингу було проаналізовано 1000 найбільших компаній в Україні у різних галузях економіки за період 2015-2019 р. З них НВ виділив 100 найбільш динамічних, серед яких Intellias посів 21 місце. При цьому Intellias – єдина українська IT компанія, яку відзначили у рейтингу. Крім Intellias до Топ-100 потрапили ще дві ІТ компанії – Google Ukraine та місцевий офіс групи ASBIS. 

Головне завдання дослідження – виокремити найпривабливіші сфери для бізнесу та зміцнення економіки України. За даними НВ експорт ІТ послуг в Україні за останні 10 років демонструє неабиякі темпи росту та розвитку. Автори проєкту впевнені, що ІТ індустрія і надалі демонструватиме швидкі темпи зростання.

Нагадаємо, цього року Intellias також увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу згідно з рейтингом The 2021 Global Outsourcing 100.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва у Німеччині , США і Саудівській Аравії. Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі.  Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua. У 2020-му отримала таке ж звання від легендарного видання Forbes. У 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».