Благодійність до Дня св. Миколая: підсумки збору коштів

25.01.2019 Львів, Київ, Харків, Одеса

Щороку Intellias долучається до благодійних акцій у містах України. У грудні 2018 року у Львові та Києві компанія збирала кошти для "ІТ-Миколая", а в Одесі та Харкові — для фонду “Таблеточки”.

Збір коштів відбувався різними способами:

Загальна сума усіх цих пожертв становить 15 094 долари. Компанія Intellias доклалася до благодійних акцій, збільшуючи загальну зібрану суму до 20 000 доларів.

Ці кошти будуть передані у благодійні фонди, які придбають обладнання для порятунку дітей. Це "ІТ-Миколай" у Львові та Києві та фонд “Таблеточки”.

 

Детальніше про благодійні акції:

У Львові "ІТ-Миколай" разом з Благодійним фондом "Крила надії" збирав кошти на купівлю обладнання для дитячого медичного центру, де проходять лікування діти із складними онкозахворюваннями із Західної України.

Ціль благодійної акції — купівля високочастотної електрохірургічної системи ARC 350 PLUS та Lotus LG 4 з інструментами і комплектуючими для операційного відділення дитячого медичного центру. Загальна вартість — 1 884 704 грн (близько 58 тис євро). Це обладнання дає змогу проводити безкровні хірургічні втручання будь-якої складності для маленьких пацієнтів.

У Києві "ІТ-Миколай" разом із Благодійним фондом імені Св. Луки (Войно-Ясенецкого) збирали кошти для придбання 15 резервуарів (11 тис. грн. за шт.), та 10 систем дренування (10 тис. грн. за шт.) для оперативного лікування дітей, що потрапляють у Охматдит. Ці матеріали необхідні передчасно народженим малюкам, що проходять лікування в Неонатальному центрі Київського Охматдиту.

Ціль благодійної акції — зібрати 270 000 грн на придбання усіх матеріалів.

У Одесі та Харкові долучалися до підтримки благодійного фонду Таблеточки, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні.

Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій Україні. 2500 дітей отримали допомогу фонду на суму понад 134 млн гривень.