Конференція Navimotive у Києві

20.09.2018 Київ

З 9 години ранку у суботу, 15 вересня, конференц-зал центру “Ультрамарин” у Києві відчинив свої двері для реєстрації учасників конференції, присвяченій розробці програмного забезпечення для навігаційних і геолокаційних сервісів та автомобільної сфери.

Щорічна конференція Navimotive, організована компанією Intellias, цього разу пройшла вже вчетверте. Більше 150 учасників завітали послухати спікерів з таких компаній як HERE, Udacity, CloudMade, GreenMobility, CityZen, QROK та ін. Доповідачі ділилися своїм досвідом створення автопілотного автомобіля, навігаційного симулятора, додатку indoor-навігації для торгових центрів, розповідали як створити навігацію у місті зі збереженням приватності, використовувати дані OpenStreeMap та ділилися думками про можливе майбутнє електрокарів.

Конференцію відвідали розробники, бізнес-аналітики, технічні проектні менеджери, делівері-директори, СТО — всі, хто працює над створенням навігаційних сервісів.

Keynote спікером конференції виступив Девід Сільвер, в минулому — інженер Ford, а зараз голова відділу зі створення безпілотних автомобілів в освітній організації Udacity. Він розповів про їх власний проект автономного автомобіля, який використовується у навчальній програмі зі створення безпілотних авто.

На конференції також мав доповідь Володимир Білоненко, який представляв компанію HERE Technologies, R&D партнером якої є Intellias. Володимир, Principal Engineer & Team Lead, поділився досвідом створення 3D візуалізації ландшафту на основі растрових вхідних даних. Андерс Волл розповів як його компанії планує підвищити мобільність жителів 20-ти міст у всьому світі, надавши їм доступ до мережі спільного користування електромобілями. Редон Скікулі, спікер з Албанії, поділився у своїй доповіді “Privacy aware city navigation with CityZen app” деталями проблем приватності, які виникають, коли користуєшся навігацією на смартфоні або іншому девайсі. Також на конференції був спільний виступ двох розробників компанії CloudMade — Сергія Гречухи та Єгора Даниленко. Вони розповіли про створення макету машини, яка дозволить протестувати навігаційну систему або додаток-асистент водія у різних умовах.

Відвідувачі конференції також мали нагоду взяти участь у розіграші годинника Garmin, випробувати свою удачу у грі GeoGuessr та спробувати поїздити на автосимуляторі з віртуальною реальністю.

Після останньої доповіді розпочалося афте-паті, на якому всі учасники могли поспілкуватися у невимушеній атмосфері.

До зустрічі на Navimotive наступного року!

Хочете потрапити на події, організовані Intellias? Слідкуйте за нашими анонсами.