Трансгалактична вечірка “Intellias. The Sixth Element”

14.09.2018 Львів, Київ

Масштабна підготовка до святкування у космічному стилі розпочалася ще місяць тому. Ми щотижня зустрічалися на кіноклубі, надихалися фільмами на іншопланетну тематику, а також бачилися зі стилістом, який допомагав продумати космічні образи до найменших деталей. У переддень святкування на додачу до офіційних запрошень на свято, кожен отримав подарунок на згадку про 16-річчя компанії.

А минулої суботи Intellias-івці перетворилися на космічних героїв усіх відомих та невідомих нам галактик для того, щоб дослідити всесвіт у пошуках Шостого елементу. 

У Львові святкували на стадіоні "Юність", а у Києві – на базі відпочинку "Труханів". Колеги з Одеси приєдналися до святкування у одне з цих двох міст. Локації перетворилися на космічні зорельоти, на яких були облаштовані 5 розважальних станцій. Вони відповідали цінностям нашої компанії: “Ініціативність”, “Професіоналізм”, “Розум”, “Чесність” і “Повага”. Кожен колега при вході отримав свій multipass, на якому наліпками відзначалися його успіхи за відвідини кожної розважальної станції. Зібравши їх вдосталь, можна було отримати подаруноки. Головним сюрпризом вечірок став розіграш найкосмічнішого подарунку – телескопу. І так, розважаючись та спілкуючись з колегами, ми разом знайшли Шостий елемент – єдність і згуртованість нашої команди. 

Ми слухали виступ Діви Плавалагуни, фотографувалися біля тарілки прибульців та космічних кристалів, відривалися на повну під виступ гуртів. У Києві навіть нельотна погода не завадила веселощам. Там гості свята мали нагоду почути вживу виступ кавер гурту "Веслярі", учасниками якого є наші колеги.

Кожен відчув себе пасажиром космічного лайнера, який летів крізь час і простір під запальну музику.

А тим часом, ми вже розпочали готувати наступне спільне святкування! Поспіши приєднатися.