Intellias Smart Charity

17.01.2020 Львів, Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ

З ініціативи наших колег до Дня св. Миколая ми організували новий формат спільної корпоративної благодійності у Intellias – "Smart Charity".

Кожен працівник з 3 по 13 грудня мав можливість пожертвувати свої "смарти" (корпоративну віртуальну валюту) на користь підопічних дитячих реабілітаційних центрів та сиротинців для дітей з інвалідністю. 

Для Дитячого  реабілітаційного центру «Джерело» у Львові спільними зусиллями нам вдалось назбирати 4678 смартів. Ми закупили необхідне обладнання для спортивних занять, що сприяють реабілітації дітей, іграшки для різних вікових груп та необхідні матеріали для облаштування нових спортивних залів Центру Джерело.

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю в процесі благодійної акції попросив нас долучитися до облаштування власної пекарні для вихованців. Для цього центру нам вдалось зібрати 2089 смартів! Було закуплено професійне обладнання для пекарні центру та розвиваючі іграшки для занять з вихованцями.

Для Харківського Центру реабілітації дітей з інвалідністю «Промінь» ми зібрали 648 смартів. Було закуплено необхідне звукове обладнання, сенсорне обладнання для реабілітаційних занять у спортивних залах та розвиваючі іграшки для різних вікових груп дітей.

Результат збору смартів для Одеського дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю – 1230 смартів. Для цього будинку ми купили необхідні господарські товари.

В Івано-Франківську ми допомагаємо Простору розвитку дітей з аутизмом. Ми зібрали 1000 смартів. На них було куплено іграшки для розвитку дрібної моторики та мовлення, сенсорне обладнання для реабілітаційних занять, ортопедичні пазли для спортивних залів.

Дякуємо всім нашим колегам, які приєдналися до акції та пожертвували свої смарти у один або декілька дитячих реабілітаційних центрів! Всі разом ми зробили добру справу!