Чому ми ходимо на роботу у суботу або мікросервісна архітектура в Інтелліас

22.07.2017 Львів

Яка принципова різниця між монолітною та мікросервісною архітектурами? Чи впливають вони на організацію команд та підходи тестування? На ці питання працівники Інтелліас знайшли відповіді на тренінгу «Тестування архітектурних рішень на основі мікросервісів», який відбувся 22 липня в головному офісі компанії у Львові. 

Ми вперше провели лекцію у вихідний день, аби протестувати тезу, що засвоєння інформації в неробочий час відбувається ефективніше.  

"Хоча мікросервісна архітектура сформувалась і почала набирати оберти майже десятиріччя тому, однак реальний досвід роботи із нею мають не багато фахівців на українському ринку. Це спричинено тим, що цей підхід максимально ефективно проявляє себе на великих, і водночас, нових проектах. Знання, які ми отримали  під час тренінгу допоможуть в процесі перегляду існуючих архітектурних рішень, які ми застосовуємо на проектах" - підсумовує учасник тренінгу Андрій. 

Зважаючи на високу задоволеність, ми вирішили провести такий же тренінг і в інших локаціях. Тож, stay tuned - ми готуємо нові тренінги!