Corporate Social Responsibility Report 2019

16.04.2020 Львів, Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Краків, Берлін

Ми раді поділитися з вами звітом про численні благодійні, технічні, освітні та інші активності, які компанія Intellias ініціювала чи до яких долучилася потягом 2019 року:

Переглянути Intellias Corporate Social Responsibility Report 2019

Intellias будує свою практику корпоративної соціальної відповідальності на ґрунті поваги до людей, громад, навколишнього середовища та суспільства в цілому.

Технологічна експертиза

За цей рік ми багато зробили для розвитку компетенцій Intellias – Delivery Centers of Excellence вже налічують 24 центри експертів. Це віртуальні команди з досвідчених спеціалістів компанії, які забезпечують швидкий доступ до накопичених знань іншим підрозділам. Команда Professional Development за рік організувала 125 внутрішніх навчальних тренінгів для колег Intellias, 4 програми Leading a Team та 3 програми Senior Skills Development.

У квітні ми ввели програму “кудос”, яка дає змогу спеціалістам Intellias дякувати своїм колегам за допомогу та винагороджувати їхні професійні досягнення. За час функціонування програми наші колеги роздали майже 66 тисяч кудосів. Після надсилання кудоси пететворюються на внутрішню валюту - смарти, які можна обміняти на корпоративні сувеніри.

Велодружність, спорт, здоровий спосіб життя

Цього року ми підтримували участь наших колег у забігах та веломарафонах у Львові, Києві і Харкові та у змаганнях з футболу, волейболу і настільного тенісу. Влітку у складі Intellias Hiking Club ми вирушили у мандрівки – підкорювали вершини в Карпатах, а також каталися околицями міст на велосипедах. Двічі протягом року ми підтримали дитячі велоперегони "Дивогонка" у Львові, що мають на меті розвивати та підтримувати в дітей зацікавленість до їзди на велосипеді.

Восени у Львові ми провели традиційний, 7-й шаховий турнір від Intellias для ІТ-спеціалістів – Intelligent Chess Challenge. 

Розвиток IT-спільнот

Протягом року ми виступили партнерами і спонсорами 13-ти ІТ-конференцій. Як співорганізатори конференції IT Arena у 2019 році ми долучилися до формування технічного потоку найбільшої технологічної події у Східній Європі. Ми запросили 9 спікерів світового рівня, експертів із Automotive, FinTech, Big Data і Machine Learning. Ми вперше презентували власну розробку – рішення Walker RoadSafe, яке у режимі реального часу вираховує ризик зіткнення автомобіля з пішоходом. Щиро радіємо, що так багато інженерів зацікавилися особливостями  реалізації системи.

Благодійність

Спільними зусиллями ми реалізували у 2019 році 10 благодійних проєктів.

14 810 доларів США зібрали на ремонт відділення Центру психічного здоров'я і реабілітації для ветеранів (постконтузії і ПТСР) на Київщині. На початку шкільного року разом з благодійний фондом TulSun ми допомогли школярам  з дитячого будинку на Київщині зібратися до школи - забезпечили кожну дитину усім необхідним для навчання і надали логістичну підтримку проєкту. До Дня св. Миколая ми створили корпоративну благодійну платформу Smart Charity. Кожен спеціаліст мав можливість зробити пожертву смартами на користь підопічних дитячих реабілітаційних центрів та сиротинців. В результаті благодійної акції Smart Charity: St. Nicholas Day нам вдалось зібрати понад 100 000 гривень, що значно перевищило очікування!

Ми дякуємо кожному учаснику великої Intellias Team за ініціативність, небайдужість, за вкладені у добрі справи кошти, час, зусилля, знання і щирі емоції!

Про компанію

Intellias – одна з найбільших ІТ компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах та фінансових технологіях. Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.