IntelliasL&. The Surreal World.

29.07.2019 Львів, Київ

Літо 2019 року нам запам’ятається сюрреалістичними святкуванями 17-го Дня компанії Intellias. Яскраву атмосферу святу додала фестивальна тематика, адже паралельно у дати вечірок проходив всесвітньовідомий Tomorrowland і ми надихались його форматом.

Святкування відбулося у Львові та Києві, колеги з інших міст – з Одеси, Харкова та Івано-Франківська – могли доєднатися до святкування у одне з цих міст. Незвична атмосфера була відчутна вже при вході на територію святкування – вона була оздоблена великими хмарами та канделябрами, а всіх гостей зустрічали хостеси-абажури. Фотозони та головні сцени захопили великі химерні риби, які витали у хмарах.

Території обох локацій були розділені на лаундж зони, на яких можна було відпочити з командою на пуфах за кальяном, змайструвати повітряного змія і запустити його, доповнити свій сюррелістичний образ, пограти у командні ігри, поплавати на байдарках, або ж просто почілити у басейні.

Музика на “IntelliasLand The Surreal World” також була різноманітна – відповідно до формату фестивалю. Все починалося з трьох різних сцен, на яких виступали запальні ді-джеї зі своїми сетами, серед них і наші колеги. Нестримний музичний драйв продовжив виступ нашого кавер-гурту “Веслярі”, а також легендарні “ТНМК”. Завершилося все барабанним шоу з головної сцени.

На святкуванні у Києві ми урочисто привітали нашого 1500-го колегу! Співзасновники Intellias Віталій Седлер, CEO та Михайло Пузраков, COO, вручили йому традиційний велосипедний подарунок. Також на обох вечірках були розіграші головного призу – Sup board-у, який переможці одразу ж мали нагоду випробувати.

Окремої згадки вартують наші неймовірні колеги у нестандартних костюмах – русалки, лісових мавок, дівчат-фламінго та безліч інших сюрреалістичних образів, які не піддаються опису. Інтелліасівці точно знають як правильно розважатися!

Пропонуємо переглянути фотографії нижче і краще відчути цю сюрреалістично-яскраву атмосферу.

А якщо ви ще не у нашій веселій команді – загляньте на сторінку з вакансіями. Можливо, наступний День компанії ми святкуватимемо вже разом!