Team management: як, коли та навіщо

11.11.2015

Важливим елементом побудови команди в ІТ-компанії є не лише наявність у ній перспективних проектів та досвідчених професіоналів, але також і талановитих лідерів, які знають ефективні методи мотивації та організації команди. Саме тому в «Інтелліас» ми дбаємо про постійний розвиток як усіх наших тімів, так і їх менеджерів. Для цього ми й запросити поділитись знаннями та досвідом одну з найбільш професіних коучів у питаннях team management’у – Наталку Шпот.

Протягом двох днів вона розповідала нам про те, які існують етапи формування та розвитку команди та яка роль лідера на кожному з них. Детально ми розібрали також теорію стилів лідерства та обговорили чи не усі можливі інструменти нематеріальної мотивації.

«Тренінг був для мене корисним. Наталка вміє гарно співпрацювати з аудиторією та розповідати теоретичні речі по-справжньому цікаво. Сподобалось, у першу чергу, те, що тренер не слідував заздалегідь спланованій адженді, а підлаштовувався під наші запитання та досвід. Наталці вдалось зібрати всі теоретичні аспекти в чітку та окреслену систему та зробити інтуїтивні здогадки реальнимизнаннями», - поділився враженнями один із наших техлідів.