Спільними зусиллями до великої мети

27.11.2019 Україна

Цього року до Дня захисника України компанія Intellias традиційно організувала благодійну акцію "Intellias Time for Charity". Її метою було зібрати кошти на ремонт одного з корпусів госпіталю ветеранів війни неподалік Києва "Лісова поляна", а саме –  відділення Центру психічного здоров'я і реабілітації для ветеранів (постконтузії і ПТСР). У жовтні кожен спеціаліст компанії міг приєднатись та пожертвувати свій робочий час шляхом перерахування грошового еквіваленту декількох годин своєї роботи.

Спільними зусиллями ми зібрали 14 810 доларів. Ці кошти ми надіслали на рахунок Благодійного фонду Лелекера для ремонту одного з корпусів госпіталю в рамках програми підтримки постраждалих в АТО "Шлях додому", що впроваджується з 2017-го року.

Завдяки підтримці і небайдужості працівників Intellias у госпіталі буде проведено ремонт 15 палат і холу, оновляться меблі, облаштуються коридори та інші додаткові приміщення. Капітальний ремонт госпіталю допоможе у створенні Національного центру психічного здоров’я ветеранів війни на базі існуючого лікувально-профілактичного закладу (Mental Health care HUB). З часом Центр психічного здоров’я ветеранів війни займе своє місце в оновленій системі збереження здоров’я українських громадян.

"Завдяки компаніям, що з розумінням і ініціативністю ставляться до проблем закладів охорони здоров’я, у наших ветеранів з’являється шанс отримати гідне перебування під час реабілітації у «Лісовій поляні». Підтримка суспільства і українського бізнесу – саме те, що наразі потрібно ветеранам", –  зазначає головний лікар закладу Ксенія Возніцина.

Фото ремонтних робіт та поточний стан приміщення можна переглянути нижче.

Минулого року Intellias такою ж благодійною ініціативою допоміг з медичним обладнанням Центральному військовому госпіталю м. Києва.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції та вшанував внесок тих, хто стає на захист держави не шкодуючи власного здоров’я!