Intellias у ТОП-10 найбільших ІТ-компаній України

12.08.2019 Київ

За результатами першого півріччя 2019 року, Intellias піднявся на чотири сходинки у рейтингу топ-50 найбільших ІТ-компаній України згідно dou.ua і зайняв 8-ме місце.

Портал dou.ua опублікував актуальний рейтинг «Топ-50 найбільших ІТ-компанії України». Компанія Intellias посіла 8 місце, збільшивши кількість спеціалістів з 1220 до 1521 станом на 1 липня. Переглянути повний список рейтингу можна за посиланням.

“Місія Intellias – бути technology enabler'ом для наших клієнтів, ми – круті інженери, без яких революційні технологічні ідеї не будуть втілені. Мені найбільше імпонує в Intellias те, що за 17 років драйв від програмування анітрохи не згас, ми так само любимо свою справу, як і тоді, коли Intellias був невеликою компанією з кількох програмістів. Я вірю, що це одна із справжніх причин, чому компанія так скоро зростає, приваблюючи нових клієнтів та програмістів.”

Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias

Перетнувши позначку «1500 спеціалістів», Intellias отримав найвищий загальний бал у рейтингу ІТ-роботодавців у категорії компанії з «понад 1500» спеціалістами. При цьому, у своїй групі Intellias є одноосібним лідером за всіма пунктами, що оцінювались: умови праці, компенсація, визнання праці та проект. Рейтинг надає змогу розглянути лідерів у двох розрізах – у категоріях за кількістю співробітників: «1500+», «800-1500», «200-800», «81-200», а також за окремими містами. Варто зауважити, що проголосувати можна лише за компанію, з якою наразі співпрацює спеціаліст. Голосування цілком анонімне, безкоштовне і відкрите для спеціалістів усіх компаній.

DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. Портал раз на рік проводить дослідження для визначення найкращих роботодавців серед ІТ компаній. Щоб потрапити в офіційну частину рейтингу, компанію у категорії «від 800» спеціалістів має оцінити мінімум 80 респондентів. Рейтинг роботодавців, що проводиться DOU є своєрідним каналом комунікації спеціалістів з менеджментом компаній, адже дозволяє окремі відповіді супроводити коментарями та пропозиціями.