Intellias потрапив у міжнародні рейтинги ІТ компаній

16.06.2020 Україна

Аналітична B2B платформа TopDevelopers.co включила Intellias до переліку ІТ компаній,  які розробляють мобільні додатки у фінансовій сфері. За версією авторів рейтингу розробки нашої компанії раціоналізовують бізнес-процеси клієнтів. Окрім того, допомагають їм без надмірних зусиль отримати прибуток від своєї справи.

Детальніше про це читайте за посиланням.

Також Intellias потрапив у перелік компаній, які розробляють мобільні додатки, використовуючи React Native. Перелік, до якого увійшли 55 компаній, склало видання MobileAppDaily. Учасників рейтингу відібрали на основі відгуків клієнтів, якості виконаної роботи та на основі досвіду розробників. Про інші критерії відбору читай ось тут

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми надаємо повний комплекс послуг розробки програмних продуктів, з розробницькими офісами у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та представництвами у Берліні і Кракові.
Компанія спеціалізується на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології.