Віталій Седлер став новим Президентом Асоціації “IT Ukraine”

18.12.2020 Україна

Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії #Intellias став новим Президентом Асоціації “IT Ukraine”! Його кандидатуру затвердили на Загальних зборах учасників Асоціації 16 грудня йдеться у новині на сайті “IT Ukraine”.

На посаді Президента “IT Ukraine” Віталій Седлер планує посилювати міжнародну співпрацю, сприяти впровадженню системних змін в IT-освіті та активно залучати нових членів до Асоціації.

“ІТ Індустрія України пройшла довгий шлях розвитку. Сьогодні тут працює понад 200 тисяч розробників, декілька тисяч ІТ компаній та розвиваються профільні спільноти. Я дуже радий очолити IT Ukraine Асоціацію, яка є найбільшим об’єднанням компаній-розробників програмного забезпечення в Україні.Зі свого боку, готовий докласти всіх зусиль для розвитку ІТ ринку та працювати з широким колом партнерів для подолання викликів, з якими стикається індустрія. Ми маємо амбітні цілі, які я впевнений, нам вдасться реалізувати”, – говорить Віталій Седлер.

Віталій Седлер, CEO та співзасновник Intellias, однієї з найбільших українських ІТ компаній, яка надає послуги у сфері технологій та цифрових рішень. Intellias співпрацює з провідними технологічними компаніями та підприємствами зі списку Fortune 500.  

Віталій розпочав кар’єру в ІТ індустрії у 1999 році, під час навчання у факультеті прикладної математики та інформатики в Національному університеті імені Івана Франка. У 2002 році Віталій Седлер разом із Михайлом Пузраковим заснував Intellias. Компанія стала одним із найкращим ІТ роботодавців України, увійшла до списку 100 найкращих міжнародних сервісних компаній за версією IAOP, відзначена у GSA UK Awards та отримала нагороду Silver Stevie на 17-ій Міжнародній церемонії нагородження представників бізнесу.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».