Як це бути розробником – погляд Intellias

26.08.2020 Україна

Це починати день зі статусу? Чи може з кави у колі колег? Це давати і отримувати фідбеки. І точно працювати часом з дому. А може це рекомендувати друга на позицію в твоєму проєкті? А потім ставити день на паузу й влаштовувати турнір у фанрумі. 

                                              

Ми в Intellias добре знаємо, що важливо для наших колег. Людяність – основа нашої компанії. І вона залишається незмінною, хоч як швидко ми б не зростали. Для нас важлива увага до особистості, а не так-треба-процесів.

Engineering by people – це починати день не зі статусу, а з “Доброго ранку”. Ми програмуємо різними мовами, але завжди – на одній хвилі. Ми релізимо не лише код, але й ідеї.

Дізнавайтеся більше про те, як це – бути розробником в Intellias за посиланням.

Про компанію

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми спеціалізуємось на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології.

Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) та Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).