Зустріч спільноти Women Techmakers

16.03.2019 Львів

Intellias всіляко підтримує заходи спрямовані на популяризацію ІТ серед жінок, тому цього року ми стали спонсором конференції від спільноти Women Techmakers — International Women's Day у Львові.

Women Techmakers Lviv — це неприбуткова організація, яка підтримує і заохочує жінок у технічній сфері. Спільнота організовує зустрічі, воркшопи, навчальні сесії з метою відкрити світ технологій для все більшої кількості жінок. Поміж відвідувачів зустрічей та конференцій від спільноти: розробники, дизайнери, технологічні підприємці, а також багато інших спеціалістів, як жінок так і чоловіків, з різним підґрунтям та професіями.

16 березня на конференції у Львові розмовляли про те чи може українець чи українка займати вищі керівні посади у силіконовій долині, розкривали секретами успішного проходження технічної співбесіди, ділилися натхненням як не втрачати запал до своєї справи, як знайти свою нішу у технічній сфері, а також просто спілкувалися та знайомилися.

Ми розважали відвідувачів конференції квізами, розіграшами, дарували подарунки та радо з усіма спілкувалися. Головним призом лотереї був фітнес трекер Mi Band. Десятьом іншим учасницям лотереї ми подарували книги Елізабет Гілберт “Велика магія”, а усі, хто пройшли квіз, отримали тематичні брендовані сувеніри.

А щоб довго не чекати наступної нагоди для зустрічі, запрошуємо вас переглянути наш список вакансій. Можливо, ваша бажана посада в ІТ є саме у нас.