Особливості роботи з німцями — лише чітка робота?

30.01.2017 м. Львів

Кожна країна має власні особливості та відмінності у культурі та комунікації. Це стосується й робочих моментів. В рамках вже традиційних подій для працівників Інтелліас ми провели зустріч "Воркшоп по співпраці з німцями", де дізнались про тонкощі та особливості роботи в німецькій компанії. Спікер, Олесь Мікула, мав досвід роботи в продуктових компаніях Австрії та Німеччини.
Такий практичний досвід став корисним для команди Інтелліас, адже частина наших проектів тісно пов’язані з німецькими компаніями.
Під час зустрічі ми розглянули, на які особисті якості звертають увагу в Німеччині при прийнятті на роботу, якими є робочі будні в команді, розподіли звітності та особливості відвертої робочої критики. Офіційна мова спілкування в ІТ-компаніях - англійська, тому, якщо ви не знаєте німецької, на роботі у вас не виникне мовних проблем.
Також в німецьких компаніях є час для особистого розвитку — там кожен може втілити власну ідею чи проект, на що виділяють певний час та кошти.
23-літній сіньйор чи 65-річний архітект? Німців дивує вік спеціалістів в ІТ-сфері в Україні, оскільки в них він значно вищий за українські показники.
Якщо ж ми говоримо про добре знану німецьку чіткість, то, перш за все, вона проявляється у технічній документації та балансі “робота-сім’я”. Щодо розваг, вечірок та атмосфери у команді, то тут німці відкриті, проте не варто очікувати, що ви швидко станете з ними хорошими друзями.
Дякуємо за розмову та знання, які будемо використовувати для ще більшої продуктивності у роботі.